Dolní Ředice patrový dům

Dolní ředice, 533 75

Dolní Ředice se nacházejí 10 minut jízdy od Pardubic a jsou klidnou obcí s výbornou občanskou vybaveností. Na výběr jsou 3 možnosti provedení patrového domu.

2 686 400,- Kč bez DPH

Tato varianta je určena pro kutily, kteří si chtějí finální věci dodělat sami. My zajistíme hrubou stavbu a na vás bude její dokončení, a to zejména výběr a položení podlahy, instalace vnitřních dveří, provedení obkladů, instalace předmětů v koupelně atd.

Mid

2 846 000,- Kč bez DPH

Chcete plánovat jen vnitřní vybavení bez toho, aniž byste si sami museli cokoliv dodělávat? Pak doporučujeme variantu MID. Dům má dokončeny vnitřní povrchy a plně vybavenou koupelnu. Vy si vybíráte jen barvu povrchů (podlahy, dlažbu, obklady), barvu vnitřních dveří.

2 941 400,- Kč bez DPH

Tento typ výstavby domu je určen pro náročné, časově vytížené klienty. Vychází z cenové kalkulace domu standardu B, kdy však budete mít k dispozici osobního asistenta, který zařídí vše potřebné při realizaci. Asistent zkoordinuje jednotlivé práce, pohlídá dodací lhůty, poradí s výběrem - vše k vaší maximální spokojenosti.
Bitnami